80 % webů selže. Ale váš ne. Když ho postaví Webvalley

8.5 milionu návštěv měsíčně na webech klientů
3.2 milionu řádků kódu z klávesnic vývojářů
20 velkých web aplikací na míru
24 hodin reakční doba na vaše požadavky
18 mistrů konverzí, grafiky a kódu v týmu

Stavíme prodejní weby, online aplikace a portály, které ustojí nápor milionů návštěv.

Obvykle ale začneme v malém. Váš web pak roste postupně, aby se vám investice od každé etapy hned vrátila.

Chci web od Webvalley

Najdeme obchodní model, který vám vydělá peníze

Máte jasno, jak váš projekt monetizovat, aby vám vydělal co nejvíc? Nebo ještě hledáte ty správné cesty? Ukážeme vám, co se nám v online byznysu osvědčilo, probereme možnosti a společně vybereme nejlepší model.

Web

Odlišíme web designem, který vaši cílovku nadchne

Úprava grafiky zvedla konverzní poměr webu o 32%. Jak? Stačilo změnit pozadí, aby více ladilo s obsahem stránky. Grafický návrh webu je totiž první věc, kterou uživatelé vnímají. Ale než k práci pustíme grafiky, UX tým nakreslí prototyp a otestuje ho na uživatelích. A pak otestujeme i hotovou grafiku. Vám už předáme důvěryhodný a responzivní web.

Weby

Připravíme video, které si uživatelé určitě pustí

Když jsme na jednom webu přidali video, konverze vzrostly o 30 %. Dobře udělané video vzbudí na vašem webu důvěru. A hlavně zvýší prodeje. Vytvoříme video, otestujeme a budeme ho optimalizovat, dokud vám nepřinese maximum objednávek.

Webs

Naprogramujeme funkce a napojíme webové aplikace

Než se pustíme do projektu, probereme vaše cíle. A k nim připravíme infrastrukturu i technologii. Vývojářský tým má za sebou přes 3 miliony řádků kódu a díky vlastním frameworkům zkrátí dobu vývoje na minimum. Uživatelské sekce, chráněné soubory ke stažení nebo videa ke zhlédnutí, napojení na e-mailing, analytiku a bezpečné online platby. Cokoli váš projekt potřebuje.

Konverze

Testujeme, testujeme, testujeme

Co většina vývojářských agentur dělá okrajově, Webvalley bere jako základ. Dokáží lidé web ovládat, projdou až k odeslání objednávky, rozumí všemu? Uživatelské testování rychle odhalí chyby, které vás běžně stojí až 30 % prodejů. Samozřejmě testujeme i kvalitu kódu aplikace, rychlost načítání stránek a správné zobrazení ve všech prohlížečích a zařízeních.

App

Nasadíme web na server a staráme se o něj

Máme pod správou více než třicítku serverů, které měsíčně obslouží 8,5 milionu návštěv. Kdykoli dojde ke zpomalení, výpadku nebo pokusu o hackerský útok, do 2 minut máme vše pod kontrolou. Nasadíme vaši aplikaci na server a pravidelně se staráme o její údržbu. Vaše požadavky řešíme do 24 hodin, takže starosti o bezproblémový chod nechte v klidu na nás.

Apps

Poskytneme uživatelskou podporu vašim zákazníkům

U prodejních webů pomáhá k větším konverzím i online zákaznická podpora. Větším projektům s milionovou návštěvností obvykle vyčleníme tým, který poskytuje customer support vašim zákazníkům. Pravidelně tak řešíme jejich dotazy, technické potíže a požadavky. Vy se staráte o prodeje, my o technickou podporu.

Web
Jak si vedou weby od Webvalley?
Čísel máme spoustu.
Další případovky

Jaký bude váš web, když ho postaví Webvalley?

Icon Bullet

Výdělečný

běží nonstop a plní cíle podle obchodního modelu. Dlouhodobým testováním a optimalizací vaše prodeje stoupají a stoupají.

Icon Bullet

Bezpečný

online platby, přihlášení, prémiový obsah i údaje uživatelů jsou v bezpečí a šifrované. Když aplikace běží na našich serverech, obstojí i před útoky hackerů.

Icon Bullet

Rychlý

stojí na kvalitním kódu, aby se stránky načetly na všech zařízeních do 4 sekund. Jinak by vám z webu hned odešlo až 25 % návštěvníků. Vyzkoušeno za vás.

Icon Bullet

Rozšiřitelný

stojí na vývojářském frameworku, který web neomezuje v dalším růstu, postupném přidávání funkcí a úpravách na míru. Jinak by rychle zastaral.

Icon Bullet

Optimalizovaný na zátěž

ustojí zájem i několika milionů uživatelů za měsíc. A klidně víc, když to potřebujete. Při startu projektu zbytečné, za rok dva nezbytné.

Weby musí vydělávat a ne chytat prach ve vitríně

„Neděláme weby na koukání. Ani na příčky webdesignerských soutěží. Stavíme je tak, aby dosahovaly co nejvyšších konverzních výsledků a vytáhly vaši značku z šedi veškeré konkurence. A že je přehledný design webu stejně důležitý jako jeho obsah, uvidíte na výsledcích testování i vyšší míře konverzí. Protože o prodeje jde u webu především.“


Vojtěch Bruzek • SENIOR DESIGNER

Jaký je v tom fígl? My používáme 9 kroků…

Změňte svůj nápad v ziskový byznys

Odesláním kontaktního formuláře nám můžete poskytnout své osobní údaje a my vás kontaktujeme s nabídkou služeb. Zaručujeme se, že osobní údaje, které nám svěříte, budeme zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Další informace o zpracování vašich údajů společností Webvalley s.r.o., Pohraniční 504/27, 703 00 Ostrava, IČ 29448531 najdete v našich Zásady zpracování osobních údajů.