55 % přístupů je z tabletů a mobilů. Potřebujete aplikaci?

100 tisíc stažení aplikací od Webvalley
12 tisíc uživatelů měsíčně v jedné z appek
2 platformy vývoje: iOS i Android
18 vývojářů aplikací, grafiků a UXáků
24 hodin reakční doba na vaše požadavky

Děláme mobilní aplikace, které lidé používají častěji než Facebook

Jdeme na to ale postupně, aby se vám investice hned vrátila. Vývoj vaší aplikace startuje právě teď.

Chci appku od Webvalley

Jak je na tom obchodní model vaší appky?

Máte nápad, ale tápete, jak z něj vytěžit zisk? Probereme způsoby monetizace vaší mobilní aplikace. Freemium, měsíční paušál, premium membership? Poradíme se, jak vám získat maximum uživatelů a zároveň platících zákazníků. A podle toho naplánujeme etapy vývoje a budoucího rozvoje appky.

Navrhujeme appku, kterou bude radost ovládat

Otevřít, ťuknout, zavřít. Používat mobilní aplikaci je buď utrpení nebo radost. UX tým z Webvalley navrhuje ty druhé. Pak mají uživatelé appku v ruce každý den, chlubí se s ní přátelům a ochotně za ni zaplatí. Projdeme si, k čemu aplikace bude, jak ji má uživatel používat a navrhneme rozhraní, ve kterém se neztratí.

Hezká aplikace oči i prsty přitáhne

Podle našich zkušeností si až 30 % uživatelů vybírá v App Storu podle toho, která aplikace se jim nejvíc líbí. A samozřejmě i podle recenzí a ceny. UX tým navrhne použitelnou appku, ale do sexy kabátku ji oblečou až grafici. Aplikace upoutá pozornost, zalíbí se oku a vyskočí z šedi těch ostatních.

Programujeme aplikaci pro Apple i Android zařízení

Appku rozhýbe tým vývojářů. Po 3 milionech řádků kódu už jim to jde rychle a hlavně ji zoptimalizují. Aby šetřila baterku, vzala si jen minimum procesoru i paměti a v bezpečnosti se vyrovnala e-bankovnictví. Vývoj mobilních aplikací má smysl pro iOS, Android a případně vsadíme na HTML5 cross-platform.

Aplikaci testujeme technicky i na uživatelích

Testeři nedají aplikaci pokoj, dokud neběhá jako maratonec na vrcholu kariéry. Jde o každý MHz procesoru, každý MB paměti. A nejen to. Appku testujeme na uživatelích a sledujeme, jak ji vylepšit. Používá se lidem snadno? Tuší, kam a proč ťuknout? Zvládnou nastavit a vyplnit, co je třeba? Takhle odhalíme chyby, které před vypuštěním aplikace hned vyřešíme.

Čas nasadit, prodávat a pravidelně udržovat

Máme hotovo? Nahráváme mobilní aplikaci do App Storu nebo Android Marketu a připravujeme se na pravidelnou údržbu a rozvoj appky. Aktualizace, rozšíření o nové funkce, další optimalizace aplikace. Tohle všechno za vás vyřeší Webvalley.

Aplikujme pár čísel.
Trhají appky od Webvalley rekordy?
Další případovky

Jaká bude vaše appka, když ji vyrobí Webvalley?

Světová

nadchne uživatele, ale neztratí se ani ve světě. Aplikaci propůjčíme naše zkušenosti z USA trhu, aby mluvila jazykem vašich zákazníků a trefila se do jejich lokálních zvyků.

Úsporná

bere si z mobilu nebo tabletu jen tolik, kolik potřebuje. Ani trochu navíc. To poslední, co vaši uživatelé chtějí, je zasekat si mobilní zařízení nenasytnou aplikací.

Rychlá

hned naběhne, reaguje svižně a nezdržuje nekonečným načítáním. To zvládne jen kvalitní kód a vyladěné servery, se kterými aplikace komunikuje.

Rozšiřitelná

vydrží klidně 10 let. To neznamená, že se nebude vyvíjet. Naopak. Dobře napsané aplikaci můžeme snadno přidávat funkce a neustále ji vylepšovat.

Bezpečná

obstojí i před útoky hackerů. Mobilní aplikace, napojení na online platby i naše servery. Data uživatelů, prémiový obsah a citlivé údaje budou v bezpečí.

A nemusíme zůstat jen u mobilní aplikace

Potřebujete k nové aplikaci i prodejní web? A co appku nebo web pravidelně testovat a optimalizovat, abyste z nich vytěžili maximum konverzí?

Jedna věc je appku vyvinout, druhá na ní vydělat

„Chodí k nám klienti se skvělými nápady na mobilní aplikaci. Spousta funkcí a vychytávek. Vyvinout to najednou by ale sežralo moc času i rozpočtu a vaší aplikaci by mezitím ujel konkurenční vlak. Radši postavíme stabilní a fungující základ, přidáme svěží design a otestujeme na uživatelích. Hotovou aplikaci pak rozšiřujeme a každou úpravu testujeme. Jedině tak na appce vyděláte.“


Martin MATĚJKA • MOBILE APP DEVELOPER

Mantinely trhu jsou občas tvrdé.
Víme, jak se jim vyhnout.

Změňte svůj nápad v ziskový byznys

Odesláním kontaktního formuláře nám můžete poskytnout své osobní údaje a my vás kontaktujeme s nabídkou služeb. Zaručujeme se, že osobní údaje, které nám svěříte, budeme zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Další informace o zpracování vašich údajů společností Webvalley s.r.o., Pohraniční 504/27, 703 00 Ostrava, IČ 29448531 najdete v našich Zásady zpracování osobních údajů.