Stavíme weby, vyvíjíme aplikace a zvyšujeme prodeje

20 webových aplikací, které zvládnou miliony návštěv
32 webových aplikací, které zvládnou miliony návštěv
24 milionu řádků kódu z klávesnic vývojářů
32 hodin reakční doba na vaše požadavky
18 plnokrevných serverů ve stájích Webvalley

Stavíme weby

8,5 milionu lidí navštívilo servery Webvalley klientů za poslední měsíc. Stavíme prodejní weby, online aplikace a portály, které ustojí i zátěž během Super Bowlu. Když to potřebujete. Obvykle začneme v malém, aby se vám investice do každé etapy hned vrátila.

Chci web
Tablet web

Vyvíjíme mobilní aplikace

55 % online přístupů je dnes z mobilů a tabletů. Alespoň v USA. Připravte svou mobilní aplikaci, dokud máte pořádný náskok. Vyvíjíme appky pro Apple iOS i Google Android, které si už stáhlo 98 tisíc lidí a používají je možná radši než Facebook.

Chci appku
Mobile app

Zvyšujeme konverze

30 % prodejů. O tolik možná teď přicházíte. Každý rok lidé na internetu utratí o 23 % peněz víc než loni a Webvalley z toho pro váš web nebo appku vytěží maximum. Testujeme a optimalizujeme dlouhodobě. Za 3 měsíce zvedneme konverzní poměr až o 35 %.

Chci konverze
Desktop konverze

Jsme na dlouhé tratě s krátkými sprinty. Poběžíte s námi?

„Kvalita potřebuje čas, ale stavět projekt třeba rok vás stojí hromadu času a dvoje peníze. Ty první jsou náklady. Ty druhé ušlý zisk, který vám už mohla odlehčená verze vydělávat. Proto váš projekt stavíme krok za krokem. Každá etapa se tak brzy zaplatí sama, nedochází k posunu termínů dodávek a váš byznys roste bez rizika.“


Michal TOMÁNEK • PROJECT MANAGER

Vidíme to stejně?

Pak máme společný cíl. A také cestu.

Změňte svůj nápad v ziskový byznys

Odesláním kontaktního formuláře nám můžete poskytnout své osobní údaje a my vás kontaktujeme s nabídkou služeb. Zaručujeme se, že osobní údaje, které nám svěříte, budeme zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Další informace o zpracování vašich údajů společností Webvalley s.r.o., Pohraniční 504/27, 703 00 Ostrava, IČ 29448531 najdete v našich Zásady zpracování osobních údajů.