Venus za svých 700 tisíc uživatelů ročně vděčí píli a týmu Webvalley

700

tisíc uživatelů

20

A/B testů měsíčně

150

tisíc uživatelů mobilní aplikace

Venus Index

Venus Index plní sny milionům žen na celém světě.

Venus Index

Díky hubnoucím plánům dosáhnou perfektní figury a to bez drastických diet, nereálných cílů nebo dokonce nebezpečných přípravků.

Venus Index

Budování ideální postavy vychází z dlouholetého výzkumu Johna Barbana a Brada Pilona, kteří jsou autoritou a špičkou v tomto oboru. Většina dnešních programů a doplňků je založena právě na jejich výzkumu.

Po zkušenostech s projektem Adonisu jsme novou verzi webu Venus stavěli od začátku tak, aby využíval sílu moderních technologií, byl škálovatelný na zátěž milionů návštěv měsíčně a v dalších letech se dal snadno rozšiřovat. Web je nakonec 20x rozsáhlejší než Adonis a každý měsíc ho navštíví přes 3 miliony nových uživatelů. Hostování projektu a dohled nad vlastními servery nám umožňuje garantovat dostupnost a okamžitý zásah v případě i toho nejmenšího zakolísání techniky.

A co na výsledné míry říká klient?

„Its good to refresh things in your mind, plus the new updates manual and trackers are great. I enjoyed looking at the site on different platforms. From the computer, my phone app (android smart phone), to my Ipad mini...each version of Venus was fresh to the eyes and really easy to navigate as well as sleek and stylish. Great job programmers and designers, and all the backdoor people at venus who keep this site running.“

Cattrah, London Outskirts, UK

Jak se Webvalley týmu podařilo dostat Venus do formy?

Optimalizace stránek

Přepsali jsme kód původního webu, naprogramovali stovky tisíc řádků a zmenšili datovou velikost všech ilustrací a grafiky, aby se stránky načítaly rychleji.

Zabezpečení klientské části

Vyvinuli jsme klientskou část webu tak, aby se ke každému online produktu dostal jen zákazník, který si ho koupil. Obvykle se k takovému typu obsahu dá dostat i jinými oklikami, ale my jsme všechny tyto cesty zabezpečili.

Online platba One Click Buy

Clickbank je nejrozšířenější platformou v USA a my jsme ve spolupráci s nimi naprogramovali platební metodu, při které zákazník nemusí zadat ani číslo karty. Jen v klientské části klikne a tím si produkt hned koupí.

Design

Tým grafiků připravil komplet návrh prodejních webů Venusu a následně i celé klientské části. Nové UX a design znatelně zvýšily konverzní poměr.

A/B Testování (Split Testing)

Novým designem práce grafiků neskončila. Neustále navrhujeme nové prvky a testujeme jejich vliv na konverze. Ověřujeme tak pomocí A/B testování různé barvy nákupního tlačítka, loga, fotky atd.

Mobilní aplikace

Jako alternativu k webové klientské části jsme postavili mobilní aplikaci pro iOS i Android. Od návrhu přes grafiku až po funkční aplikaci, kterou si stáhlo už téměř 90 tisíc uživatelů.

Zvyšování konverze

Zvedli jsme konverze o 30 % a to v porovnání s původní verzí, na které jsme začali dělat. Nejvyššího zvýšení konverzí dosahujeme kombinací platební metody One Click Buy a A/B testováním.

Zrychlení databáze

Kromě zatížení serveru návštěvností jsme museli řešit problém zastaralé databáze v CRM aplikaci, která je napojená na klientskou část webu. Zoptimalizovali jsme indexy i složité SQL dotazy a aplikaci už nic nebrzdí.

Optimalizace stránek

Napsali jsme statisíce řádků kódu a ten původní úplně překopali (tzv. refaktorizace zdrojového kódu). Zmenšili jsme všechny ilustrace. Výsledkem je až 5× rychlejší načítání stránek.

Další projekty, které dosáhly svých cílů s Webvalley

Změňte svůj nápad v ziskový byznys

Odesláním kontaktního formuláře nám můžete poskytnout své osobní údaje a my vás kontaktujeme s nabídkou služeb. Zaručujeme se, že osobní údaje, které nám svěříte, budeme zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Další informace o zpracování vašich údajů společností Webvalley s.r.o., Pohraniční 504/27, 703 00 Ostrava, IČ 29448531 najdete v našich Zásady zpracování osobních údajů.