Co mají společného Webvalley a rapper Flo Rida? Projekt FLO FIT!

Flo Fit web

Tváří projektu FLO FIT je americký zpěvák a rapper Flo Rida.

Flo Fit web

Rapper sám tvrdě pracuje na své postavě a FLO FIT lidem umožňuje najet na jeho způsob intenzivního cvičení, aby se dostali rychle do formy.

Flo fit web

Forma výuky probíhá přes profesionální streamování videí jak ve webové aplikaci, tak i v mobilních aplikací pro Android a iOS.

Webvalley dělá na FLO FITu už od začátku. Mohli jsme tak tvořit od pořádných základů, škálovat technologii podle náporu uživatelů a připravit projekt na budoucí rozšíření. Mobilní aplikace, ve kterých si uživatelé pouští výuková videa a plní své tréninkové programy, vznikly také v rukou našich vývojářů. Prodejní stránky i klientskou část stavíme od nuly a vycházíme z výzkumu i požadavků klienta. Řešíme nový design, programování klientské části a samozřejmě testujeme, abychom zvyšovali konverze webu.

Vývoj webové aplikace

Postavili jsme od základu prodejní weby, celou klientskou sekci i mobilní aplikace. A pracujeme i na rychlém streamování výukových videí. Vývojáři ze sebe dostali 200 tisíc řádků kódu a stálo to za to.

Optimalizace stránek

FloFit počítá s návštěvností v řádu milionů lidí měsíčně a obrovskou náročností při streamování videí. Napsat programový kód by nestačilo. Mákli jsme i na odladění každého dotazu, načítání grafiky a rychlost odezvy.

Zabezpečení klientské části

Aby se k online produktům a videím dostali jen uživatelé, kteří se je řádně koupili, je často bezpečnostní oříšek. Zabezpečili jsme klientskou sekci, přihlašování uživatelů i samotný online nákup nejlepší technologií.

Online platba One Click Buy

Už dříve jsme si ověřili, jaký vliv na konverze má zjednodušení online nákupu. Naprogramovali jsme platební metodu na jedno kliknutí, kdy uživatel nemusí ani zadávat kartu. Využíváme v USA nejrozšířenější platformu Clickbank.

Design

UX tým a grafici si dali na návrzích záležet. Klient dodal vlastní výzkum, takže mohli stavět na tvrdých datech a ušetřený čas věnovat více návrhům a designování. Unikátní grafiku dostal web, klientská část i mobilní aplikace.

A/B Testování (Split Testing)

Dlouhodobě a pravidelně testujeme každou změnu, kterou na webu chceme nasadit. Přes A/B test tak ověřujeme vliv na konverze při změně grafiky, tlačítek, fotek, textů a čehokoli dalšího. Až po otestování nasadíme změnu natrvalo.

Mobilní aplikace

Důležitou součástí projektu jsou mobilní appky pro iOS i Android. Vytvořili je naši vývojáři od prvních návrhů až po funkční verzi, kterou uživatelé používají k přehrávání výukových videí a plnění svého tréninkového programu.

Zvyšování konverze

Hlavní úkol pro Webvalley, navíc dlouhodobý, je postupné zvyšování konverzí. Zavedli jsme One Click Buy platbu, nasadili důvěryhodnou grafiku a přidali mobilní aplikace. Ale hlavně chrlíme stále nové nápady, které A/B testujeme.

Intenzivnější výsledky potřebovaly i další projekty

Změňte svůj nápad v ziskový byznys

Odesláním kontaktního formuláře nám můžete poskytnout své osobní údaje a my vás kontaktujeme s nabídkou služeb. Zaručujeme se, že osobní údaje, které nám svěříte, budeme zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Další informace o zpracování vašich údajů společností Webvalley s.r.o., Pohraniční 504/27, 703 00 Ostrava, IČ 29448531 najdete v našich Zásady zpracování osobních údajů.